<![CDATA[Новини компанії "Вірок"]]> https://virok.com.ua/ua/news/ Sat, 21 Dec 2024 12:26:49 +0000 Zend_Feed http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss <![CDATA[Як вибрати якісні бензопили для любих потреб?]]> https://virok.com.ua/ua/news/yak-vybraty-yakisni-benzopyly/ Бензопила – незамінний інструмент, як для промислових цілей, так і для домашнього використання. Нарізка дров, обрізка дерев – те, що потрібно робити на дачі за допомогою такого обладнання. Пропонуємо в цій статті розібратися, як правильно вибрати бензопилу, в залежності від сфери застосування.

Основні різновиди бензопил

Бензопили бувають різні, їх можна класифікувати за потужністю. За цим критерієм інструменти ділять на пилки побутового типу, напівпрофесійного, потужного професійного. Розглянемо кожен з видів.

Побутовий тип

Ці бензоінструменти – відмінний вибір для новачків. Вони не мають високої потужності, тому використовуються для робіт невеликої складності. Рівень потужності таких пристроїв не більше 2 кВт. Це гарне рішення для дачників, які періодичні обрізають дрібні деревця, пиляють дрова в невеликому діаметрі, також стане в нагоді пристрій для дрібних будівельних робіт.

Довготривало застосовувати такі прилади не вийде. В середньому безперервна робота не повинна перевищувати 40 хвилин на добу. Ресурсність таких бензопил значно нижче, ніж у інших. У даному випадку, відмінний вихід, як підібрати ланцюг для бензопили, це використовувати низькопрофільні ланцюги.

Завдяки якісним побутовим моделям забезпечує високий рівень комфорту, оскільки вібраційний рівень досить низький. Шини підійдуть з незначною довжиною, оскільки довгі не забезпечать хорошу продуктивність і експлуатаційний термін.

Вага таких пристроїв до 4 кг, шина має довжину до 40 сантиметрів, а ресурсної складової до 20 годин в 30 днів.

Напівпрофесійний тип

Дані бензопили значно вище за потужністю, ніж побутові. Вони підійдуть тим, хто вже раніше працював з такими пристроями, мають досвід. Такі пили не тільки допомагатимуть в різанні дров і дрібних дощок, а й здатні зрізати великі дерева. Сфера використання:

  • настил підлог;
  • створення каркасів покрівлі;
  • інші будівельні роботи.

Не допускається робота такими пилками протягом більше 10 годин.

Такий тип бензопил – золота середина між побутовими і професійними пристроями. Робота може виконуватися з хорошою потужністю і більш довгими шинами. Продуктивність при цьому не знижується.

Напівпрофесійні пили потужністю в 2-3 кВт, вагою до 5 кг, працюють до 200 годин на 30 днів.

Професійний тип

Потужність таких моделей більше 3 кВт. Вони підійдуть для виконання найбільш складних робіт. Найчастіше використовуються, щоб працювати з валянням або зрубом дерев. Працювати з інструментами не зможуть, як новачки, так і аматори, тут потрібен досвід і практика. Для виконання дрібних побутових робіт покупка таких бензопил недоцільна. Працювати такою пилкою можна протягом 10 годин поспіль і більше.

Рівень потужності становить від 3 до 7 кВт, вага – мінімум 5 кг, шини довжиною до 60 сантиметрів. Ресурсність пристроїв – понад 300 годин щомісяця.

Додаткові можливості інструментів

Деякі моделі мають функції, що гарантують ще більший комфорт під час роботи. Тому при покупці професійних пив, краще враховувати наявність:

  • системи швидкого запуску, що дозволяє з півоберту виконати запуск двигуна;
  • вставок для поглинання вібрації, підвищення комфорту при тривалій роботі бензопилки;
  • ручки для натяжки ланцюга без ключа, що нівелює необхідність допоміжного інструменту при регулюванні натягу;
  • гальма ланцюга, що захищає користувача від зворотних ударів.

Також часте питання споживачів, як підібрати ланцюг для бензопили. Для цього буде потрібно знати параметри:

  • крок ланцюга;
  • товщину ланцюга (приводного зерна);
  • довжину ланцюга (кількість ланок).

Знаючи дані параметри, підбір ланцюга буде максимально легким.

Як вибрати бензопилу для дому?

Для роботи в саду на дачі, не маючи спеціальних навичок, краще віддати перевагу не надто потужним побутовим пилам. Шину підбирають, відштовхуючись від потреб – параметрів гілок, які належить пиляти, власної зручності і комфорту під час виконання роботи.

Якщо необхідно пиляти тільки невеликі дерева, тоді буде потрібно працювати з побутовою пилкою, що має низькопрофільний ланцюг.

Бензопила для напівпрофесійного застосування

Такі пилки вибирають люди, яким належить часта робота з інструментом. Але цей варіант не підійде будівельникам, лісорубам. Головна умова підбору – купити пилку, що має хороші робочі характеристики (оптимальну довжину шини і кроків зубів).

Від цих параметрів залежить діаметр дерева, який можна розпиляти за допомогою такого пристрою. Враховують і те, що чим більшою буде довжина шини, тим повільніше буде працювати ланцюг.

Професійне використання

Вибирають будівельники або люди, які працюють в лісі. Повинна бути оптимальна ефективність інструментів, надійність і потужність. Працюючи з такими пристроями, слід дотримуватися правил безпеки.

Де купити інструменти?

Фірма Virok пропонує великий вибір якісних бензопил, які можна вибрати і для домашнього, і для професійного використання. Хороша якість, наявність ліцензій гарантує комфортне і тривале використання інструментів. Зробити вибір допоможуть консультанти, як і зорієнтувати в вартості. Ми гарантуємо хороший сервіс і відмінну якість бензопил.

]]>
Thu, 06 May 2021 07:21:50 +0000
<![CDATA[Як правильно вибрати перфоратор?]]> https://virok.com.ua/ua/news/yak-pravilno-vibrati-perforator/ Питання, як вибрати хороший перфоратор виникає як у професійних будівельників, так і у домашніх користувачів. Електроінструменти є невід'ємною частиною обов'язкового набору будь-якого майстра. А перфоратори поряд з дрилем, молотком і пассатижами потрібні для демонтажу, дрібного і великого ремонту.

Як правильно вибрати перфоратор?

Класифікувати перфоратори можна за різними факторами. Найбільш зручним є тип локації двигуна, принцип роботи пристрою.

Двигун у агрегатів може перебувати прямо або з боку. Прямі мають горизонтальне розташування двигуна, а бочкові – вертикально. Ці конструктивні особливості впливають на функціонал і ефективність. Зокрема, у прямих:

  • силова установка знаходиться в тій же площині, що і вісь бура;
  • спрощена конструкція дещо обмежує силу удару;
  • використання найбільш ефективно для буріння невеликих отворів (5-16 см).

І якщо вирішується, як вибрати перфоратор для домашнього користування, то такий досить легкий і зручний агрегат підійде ідеально для вирішення нескладних базових задач.

Основними особливостями бочкових перфораторів є:

  • перпендикулярне розташування двигуна по відношенню до буру;
  • наявність редуктора, що виконує завдання перетворення обертального руху в зворотно-поступальний;
  • велика потужність і діаметр отворів.

Такий перфоратор впорається з демонтажем, використовується як міксер для будівельних сумішей, вирішення складних силових завдань в будівництві. Але коштує він дорожче і важить більше.

Принцип функціонування

Розбираючись, як підібрати перфоратор, слід розуміти основи його роботи. Отже, двигун може бути розміщений горизонтально або вертикально. Саме він відповідає за перетворення електроенергії в рух, що через редуктор йде до насадки в патроні.

Але є ще кілька важливих складових агрегату:

  • Пневматичний ударний механізм. Обертання валу, сполученого з хитним підшипником (в бочкових – з кривошипно-шатунним механізмом), діє на поршень, який відповідає за підготовку повітря до удару. Саме стиснене повітря впливає на ударник, який, в свою чергу, штовхає насадку.
  • Антивібраційна система. Представлена амортизируючим механізмом з противагою, ручками, з'єднані шарнірами з корпусом (активна) або демпфери, жорстко закріплені рукояті (пасивна).
  • Муфта, що оберігає від заклинювання. При її наявності зв'язок між оснащенням і основою інструменту зникає при заклинюванны першої в матеріалі, запобігаючи травмуванню людини.

Як вибрати побутовий перфоратор?

Розібратися, як вибрати перфоратор для ремонту квартири, допоможе докладний розгляд особливих частин агрегату, що багато в чому відповідають за функціонал. До них відносяться ударний механізм і патрон перфоратора.

Ударний механізм відповідає за продуктивність агрегату, його надійність, захист від перегріву. Його основною частиною є патрон (свердла) в насадці. Види патронів:

  • SDS-Plus (ручна заміна без доп. інструмента);
  • SDS-Max (буріння великих отворів і тривала робота);
  • швидкознімний патрон, що дозволяє стандартний патрон замінити на кулачковий для свердел з циліндричними або шестигранними хвостиками

Технічні параметри, що пояснюються функціоналом, особливо важливі при розборі, як вибрати перфоратор для дому. До них відносяться:

  • енергія і частота ударів;
  • потужність агрегату;
  • кількість режимів роботи;
  • ергономічні властивості.

За силою удару виділяють такі види перфораторів:

  • маневрені і легкі до 2 джоулів: для буріння отворів в 5-8 мм або роботи на важкодоступних ділянках;
  • від 2 до 4 джоулів: невеликий демонтаж і отвори в 6-14 см;
  • 4-8 джоулів: буріння отворів великого діаметру, демонтаж, роботи з буріння ударними коронками;
  • більше 8 джоулів: отвори в 52 і більше мм, використання ударних коронок в 100 мм, складний демонтаж.

Сила удару знаходиться в пропорційній зв'язці з діаметром оснастки. А швидкість удару залежить від кількості ударів поршня об бойок. Існує певна залежність частоти удару від оборотів двигуна. Але чим більше ударів – тим менше сила кожного з них.

Оптимально підібрана потужність дозволяє нівелювати перегрів і вихід з ладу агрегата при певному виді робіт. Основними завданнями перфоратора є:

  • ненаголошене свердління: метал, дерево, пластик;
  • буріння (пробивання отворів): отвори в цеглі, бетоні, камені і ін. матеріалах на мінеральній основі, де застосовуються і специфічні оснащення, наприклад свердла по бетону;
  • довбання (удар без свердління): демонтаж.

Це і є режимами роботи. Найбільш багатофункціональними вважаються трьохрежимні агрегати. Додатковими функціями можуть стати реверсне обертання і настройка кута оснастки.

Ергономічність особливо важлива при вирішенні питання, як вибрати перфоратор для бетону, оскільки від цього залежить зручність і безпека виконання робіт. Оптимальна форма перфоратора, відповідна ширина рукояті і наявність гумової антиковзаючої вставки.

Як вибрати дриль перфоратор?

Для вирішення домашніх завдань зазвичай використовується перфоратор з силою удару до 3 джоулів. І якщо немає бажання докладати багато зусиль, то краще замінити ударну дриль, на відповідний перфоратор, здатний в більш стислі терміни виконати ті ж завдання. Перфоратор в домашніх умовах більше підійде для роботи з твердими матеріалами, демонтажу, вибивання штроб, де потрібен ударний режим. А дриль застосовують в основному для свердління, але при наявності кулачкового швидкоз'ємного патрона і вона впорається з тими ж завданнями, що й домашній перфоратор.

Фірма Virok реалізує мережеві та акумуляторні перфоратори різної потужності для вирішення різноманітних за типом і складності завдань. Прийнятні ціни і гарантовану якість роблять співпрацю вигідною.

]]>
Tue, 13 Apr 2021 10:19:06 +0000
<![CDATA[Різновиди гайкових ключів]]> https://virok.com.ua/ua/news/riznovydy-haikovykh-kliuchiv/ У домашнього майстра або на виробництві завжди в наявності маса інструментів, серед яких одними з найбільш затребуваних є гайкові ключі. Залежно від типу завдань і умов їх виконання застосовують різні види гайкових ключів.

Найбільшим попитом серед них вважаються ріжкові, накидні і шестигранні. Але ще більш функціональними є комбіновані, розвідні, трубні і торцеві ключі. А самими рідкісними в застосуванні стали ключі-зірочки Torx і ріжкові безіскрові.

Але на цьому різноманітність не закінчується. Кожен вид ключів має різні розміри для виконання того чи іншого завдання в конкретній сфері.

Обов'язковий набір майстра

Навіть без потреби в повсякденному житті кожен чоловік знає, які бувають гайкові ключі, що в будь-який момент можуть знадобитися в побуті. І першими в списку завжди виступають ріжкові ключі. Вони бувають:

  • одно- і двосторонніми;
  • від 36 до 95 мм.

При цьому у двосторонніх на кінцях різні розміри. А односторонні можуть мати трубу для посилення механічної дії при виконанні робіт.

Накидні ключі отримали свою назву від форми і типу використання, коли незбиране кільце накладається на метиз, що відкручується або закручується без переставлення інструменту. Популярні види накидних ключів:

  • двосторонні (6-55 мм);
  • односторонні (з металевою трубою);
  • ударні.

Останні два види можуть мати діаметр від 27 до 105 мм.

Майстри досить часто зупиняють свій вибір на універсальних наборах з комбінованих ключів. Конструкція нагадує відразу і ріжковий, і накидною варіант, так як поєднує в одному інструменті обидва типи. При цьому розміри на одному ключі з обох сторін однакові і складають від 5 до 32 мм.

Практично у кожного є по кілька типів і шестигранок. Ці ключі зазвичай йдуть в комплекті незібраних меблів. У професійних меблярів є не тільки стандартні розміри, але і ключі від 1,5 до 24 мм в комплекті.

Професійні інструменти

Із ними зазвичай працюють виключно фахівці, оскільки завдання, що виконуються, вимагають певних знань і навичок. До них можна віднести торцеві, трубні, зірочки Torx, безіскрові ріжкові і розвідні ключі.

Застосовують при неможливості роботи іншими видами ключів через заглиблення елемента в конструкції об'єкта. Вони, як правило, двосторонні з різними діаметрами сторін. Виділяють L-образні і трубчасті. Найбільш знайомими автомобілістам є свічкові, що також з цієї групи інструментів.

 

Зірочки Torx

Залежно від потреб, використовується як ручний інструмент або в комплекті із шуруповертом. Найбільш затребувані в будівельних роботах, в автомайстерень і навіть при ремонті електроніки. Тип варіативний від Т5 до Т50.

Розвідні

Регульований за розміром ключ практичний у використанні і зручний для виконання різноманітних видів робіт. Для дому це можуть бути дрібні інструменти, а на виробництві більш задіяні варіанти побільше. Вони обов'язкові, якщо елемент нестандартного вигляду або релевантного діаметра ріжкового ключа немає в наявності.

Трубні

Вони також виготовляються з розсувними частинами. Їх використовують, зокрема для затягування гайок на газових трубах, де потрібна обережність і максимально впевнені рухи. Дещо специфічним є маркування гайкових ключів даного типу. Воно йде в дюймах за європейськими стандартами. За формою вони можуть мати L або S-подібний вигляд. Перший використовується для заготовок плоскої форми, а другий – округлої.

Безіскрові ріжкові

На вибухонебезпечних виробництвах і об'єктах із підвищеними вимогами до протипожежної безпеки використовуються саме такі інструменти. Зустрічаються вони найрідше і коштують дорожче, зате робота з ними гарантовано не викличе загоряння і навіть не дасть іскри. Примітно, з чого роблять гайкові ключі даного типу. Будь-ключ виготовляється зі сталі з певною кількістю легуючих добавок. Але цей вид покритий спеціальним вогнестійким наповненням, що впливає і на забарвлення. Як правило, це жовто-оранжеве і світло-червоне забарвлення.

Правильно обраний ключ допоможе запобігти нанесенню травм слюсарю під час зісковзування інструменту або роботи із застосуванням великих зусиль, виконанні завдань на об'єктах підвищеної складності.

]]>
Wed, 10 Mar 2021 13:09:34 +0000
<![CDATA[Правила вибору зварювальної маски]]> https://virok.com.ua/ua/news/pravyla-vyboru-zvariuvalnoi-masky/ Помилки у виборі засобів захисту дорого обійдуться як підприємству, співробітник якого отримає виробничу травму, так і самому зварнику, який втратив зір. Тому, і інженер із захисту праці, і безпосередньо сам майстер повинні добре орієнтуватися у вимогах до зварювальних масок та їх різновидах. Давайте розберемося в цьому питанні.

Як вибрати зварювальну маску?

Існує кілька головних критеріїв, за якими здійснюється відбір даної групи товарів, і вартість не головна з них, оскільки мова йде про здоров'я людини. Складність, як вибрати маску для зварювання, пояснюється тим, що це не просто щит від механічних пошкоджень, а багатошарове електронно-оптичне досягнення науки, яке виконує цілий спектр функцій.

Професійний виріб не тільки захищає від шкідливих явищ ультрафіолету та інфрачервоного світла, але і дозволяє краще бачити предмети у період здійснення своїх робочих завдань, а також практично нівелює втому очей.

Виготовити такий складний агрегат можна тільки на високоточному обладнанні, з використанням сучасних матеріалів і досягнень науки, а також виключно досвідченими фахівцями.

Тому першим кроком у питанні, як вибрати маску зварника, вважається перевірка сертифіката якості. І потрібно читати не тільки тип сертифіката, а й його суть. Буває, що документ є, а сенсу в ньому, як і в виробі немає, адже маска позиціонується як перегородка виключно від влучень в обличчя відколів.

Підказка правильного вибору маски відповідної якості криється в типізації паперів:

  • ТР ТЗ 019/2011 – дотримуються тех. регламента Митного союзу;
  • DIN Certco – стандарт EN379, коли тестування проводиться 1 р. на 4 роки;
  • DINplus – щорічне тестування;
  • ECS – добровільне тестування DIN (квартальний аудит);
  • CSA – канадські стандарти;
  • AS / NZS – австралійсько-новозеландський підхід;
  • CE – європейський зразок якості сертифіката, що видається безстроково.

У відмінного виробника таких сертифікатів кілька і обов'язково є актуальні (нещодавньої перевірки).

Як вибрати маску хамелеон?

Компаній-виробників масок хамелеон дуже багато. Але сертифікованих і відповідної якості всього 4:

  • шведська SPEEDGLAS;
  • швейцарська OPTREL;
  • південнокорейська OTOS;
  • китайська TECMEN.

Ці засоби захисту мають ряд вагомих переваг:

  • точна передача кольору;
  • зручне наголів’я;
  • регулювальні складові, настройки та ін.

Зварювальна маска цих брендів може використовуватися професійними робітниками, які виконують завдання регулярно. Однак і короткочасні дії зі зварювання вимагають відповідного захисту, і економити на своєму зорі не варто.

Яка зварювальна маска краще?

Зварювальний світлофільтр потрібно вибирати і за функціоналом, сфери застосування (кольорові метали більш вимогливі), характеру, тривалості завдань.

Основними параметрами є:

  • Клас оптики. Ним зазвичай узагальнюють всі чільні параметри до виробу, оскільки це спрощує розуміння користувачеві. Чіткість і ступінь спотворення об'єкта через маску. Навіть якщо скло буде відмінної якості за даним принципом, то невірно зібрана в єдине ціле маска може показати погані дані. Вибирати потрібно виключно перший клас не тільки погіршення видимості при проведенні робіт, але і суттєвого впливу на зір навіть при короткочасних роботах.
  • Світлорозсіювальні властивості. Оптична чистота безпосередньо залежить від типу і властивостей, які використовуються для скла кристалів. Цей параметр важливий для отримання нормальної видимості при запотіванні і максимально яскравому промені світла від зварювання.
  • Гомогенність. Нею позначають можливість нерівномірного затемнення в різних її частинах під прямим кутом перегляду.
  • Затемнення за кутом огляду. Поняття позначає нерозривну залежність ступеня затемнення від кута перегляду.

Саме ці дані наносять на саму маску відповідно до EN379 (цифри від 1 до 3 через косу).

Але є ще один важливий аспект, про який зазвичай запитують тільки професійні зварювальники, це – час включення. Гарна маска в будь-яких обставинах не пропустить УФ і ІЧ випромінювання, але є різні завдання (безпосередньо зварювання або шліфування, наприклад), регулювання рівня чутливості та ін. Фактори, що вимагають відповідних параметрів.

За загальноприйнятим стандартом EN379 макс. час перемикання становить 4 мілісекунди при переході від початкового стану до найбільш ефективного. Важливим є і зворотний хід – від робочого рівня до вихідного положення, в тому числі і за плавністю такого переходу.

Деякі сучасні розробки пішли далеко вперед і обчислення там йдуть вже на мікросекунди при включенні в роботу. І це теж фактор, за яким можна визначити якість маски і сумлінність виробника.

Додаткові дані про зварювальну маску

До них відноситься також ряд особливостей, багато в чому детермінують комфорт носіння при виконанні робіт. Зокрема:

  • параметри оглядового вікна;
  • кількість режимів затемнення і плавність переходу при регулюванні чутливості;
  • надійність датчиків дуги, що нівелюють мимовільне відкриття маски під час роботи;
  • ремонтопридатність елементів живлення, ціна на сонячну батарею (варіативна від розмірів);
  • кількість режимів (шліфування, зварювання, робота з болгаркою, самодіагностика і ін.);
  • особливості умов за температурою під час функціонування і спокою;
  • тяжкість носіння виробу, можливість підгонки розміру під індивідуальні особливості голови.

І найостаннішим, але не менш важливим є надання продавцем гарантійного документа, термін дії такої гарантії і її обсяг (на що поширюється).

Інтернет-магазин Topex реалізує зварювальні маски від провідних виробників з повним пакетом документів і за прийнятною вартістю. Відмінна якість і широкий асортимент дозволяють підібрати виріб для будь-якого типу робіт.

]]>
Mon, 08 Feb 2021 08:34:37 +0000
<![CDATA[Як правильно вибрати генератор?]]> https://virok.com.ua/ua/news/yak-pravylno-vybraty-henerator/ Проблематика, як вибрати генератор, виникає як у приватних власників заміських будинків і дач, так і у юридичних осіб, що займаються зведенням будівель і ремонтом в приміщеннях. Існує варіативність генераторів по безлічі критеріїв. Але головне, на чому потрібно робити акцент при підборі релевантного виробу – мета і завдання генератора в конкретних умовах.

Як правильно вибрати генератор

Тип будівлі і основні критерії

Звертають увагу в першу чергу на потужність, кількість фаз, тип охолодження і запуску, рівень шуму. Щоб зрозуміти, як вибрати генератор для приватного будинку, потрібно проаналізувати:

  • Мету використання. Аварійне енергопостачання передбачає наявність короткострокових перевантажень. Струм може бути і низької якості, але його буде досить для тимчасової заміни основного джерела живлення будівлі. Для цього вибирають синхронні електростанції. Вони дешевші і цілком справляються з завданнями. Асинхронні відмінно підтримують певну напругу, але не стійкі до підвищених і мінливих навантажень. Саме до таких генераторів підключають зазвичай мед. обладнання.
  • Кількість електроприладів. Визначаючись, як підібрати генератор для дач або будинків постійного місця проживання, слід визначитися із сумарною потужністю. Але генератор повинен забезпечити не тільки це певне число, а перевищувати його не менше ніж на 20%, щоб забезпечити оптимальний функціонал всіх приладів в потрібному режимі навантажень.
  • Локації. Стаціонарні автономні джерела живлення встановлюються зазвичай в окремих приміщеннях і мають рідинне охолодження. Повітряне охолодження підійде не для промислового обладнання та постійної безперебійної роботи, а в якості переносного легшого додаткового джерела живлення. Галасливі дизельні генератори в шумоізоляційному кожусі або контейнері з витягом вихлопних газів і фундаментом повинен стояти в окремому приміщенні і далеко від спалень.

У питанні, як вибрати генератор для квартири, всі перераховані вище пункти також важливі. Але тут розглядають і зручність запуску. Найбільш прийнятним варіантом стане автозапуск для альтернативного джерела живлення. У разі відсутності напруги резервний автоматичний генератор візьме на себе поставку харчування. Умовою установки таких генераторів є температура в приміщенні, що не повинна опускатися нижче +5, а це цілком відповідає параметрам в житлових багатоквартирних будинках.

3-х фазні генератори при наявності виключно 1-фазних приладів – не найкращий варіант, тому що потрібної потужності він не видасть, а коштує дорожче.

Для походів на природу потужність до 2 кВт і ручний тип запуску інверторного легкого генератора стане оптимальним. А для літньої дачі, виконання дрібного ремонту, де підключаються бензоінструменти, вибирають переважно бензоінструменти до 5 кВт з електростартером (ключем запалювання на панелі управління).

Як вибрати генератор для газового котла?

Практично завжди рекомендується до казанів з електророзпалом і авто регулювання вибирати інверторні агрегати.

Критерії для пошуку побутового агрегату служать:

  • особливості електропостачання місцевості і будівлі зокрема;
  • тех. характеристики котла;
  • вид циркуляційних насосів;
  • тип системи агрегатів для автономної роботи.

Якщо на підстанції низька потужність трансформаторів, то рівень напруги (генерується потужність) створює дефіцит. А значить, резервний генератор повинен володіти підвищеними вимогами до якості і потужності продукується енергії.

Бензиновий двигун на генераторі прослужить при інтенсивному використанні менше, ніж дизельний. Однак і коштує він дешевше. І як вибрати бензиновий генератор багато в чому залежить від умов експлуатації. Вони менш гучні, більш легкі й компактні.

Якщо ж питання стоїть, як вибрати дизельний генератор, то, швидше за все ставку роблять на такі його переваги:

  • екологічність;
  • довговічність;
  • безпеку і цінову доступність палива.

Але дизельні агрегати видають більше шуму, якщо не мають спеціального кожуха або обладнаного місця в окремому приміщенні з необхідними параметрами. Вони підходять для стаціонарних станцій, часто використовуваних в побуті. Повітряне охолодження як для одного типу генераторів, так і для іншого, що застосовується в якості резервного типу агрегатів надходження струму, доцільніше і більш затребуване у споживача.

Однак при підборі основного джерела живлення, релевантним буде варіант з більш потужним (до 30 кВт) дизельним агрегатом на повітряному охолодженні. Його ціна окупиться через більш прийнятну вартість палива і прослужить він в оптимальному режимі не один рік. Однак слід звернути увагу на наявність стандартів за рівнем шуму. Європейські норми дозволяють вільно використовувати такі агрегати.

Як вибрати генератор для квартири

Як вибрати генератор для будівництва?

Головний критерій, як вибрати генератор для зварювального апарату та інших електроінструментів – конструкція. Зокрема, вид електрогенератора. Він може бути синхронним або асинхронним. Для інструментів характерні високі пускові струми. Тому чутливі до змін потужності напруги асинхронні генератори зазвичай не використовуються.

Синхронні конструктивно складніші, що полягає в наявності обмотки збудження на роторі. Вона перманентно живиться надходить енергією завдяки наявним кільцям колектора. А агрегат з щіточками передає ковзний струм в ланцюзі обмотки. Їх перевагами є:

  • регулювання струму збудження в автоматичному режимі;
  • направленість зв'язків за силою струму.

Саме це дає чуйність реагування на мінливість сили, а також синхронізацію струму, що постачається.

Однак в принципі, якщо підібрати асинхронний агрегат значної потужності, то запасу вистачить, щоб гарантувати потреби будівництва та ремонтних завдань з різкими змінами меж навантажень.

Як вибрати генератор для будівництва

Інтернет-магазин Virok пропонує генератори для вирішення будь-яких завдань за доступними цінами. Висока якість і широкий асортимент – детермінанти оптимального вибору.

]]>
Mon, 11 Jan 2021 10:29:37 +0000
<![CDATA[Основні секрети, як вибрати дриль]]> https://virok.com.ua/ua/news/osnovni-sekrety-yak-vybraty-dryl/ Дриль потрібна і для домашнього користування, і для професійних будівельників. Багатофункціональний інструмент може мати різні параметри і ступінь надійності в залежності від призначення. Наявність на ринку різних марок зі своєю специфікою для кожної одиниці може трохи збентежити не тільки початківця самоука, а й кваліфікованого робітника. Не завжди висока вартість гарантує тривалість експлуатації, якщо модель не підтримує певних функцій, які на неї покладають. Знаючи нюанси вибору дрилі, можна підібрати релевантний завданням інструмент.

osnovnі-sekreti-yak-vibrati-dril

Як вибрати дриль для дому?

Головним критерієм, як правильно вибрати дриль повинен виступати її клас. Існує 3 різновиди:

  • Побутові. Вони не призначені для великих обсягів і інтенсивної роботи, вирішення специфічних вузько-профільних завдань. Корпус зазвичай пластиковий і піддається нагріванню.
  • Напівпрофесійні (хобі-клас). Ними користуються переважно в невеликих майстернях або цехах. Функціонал в них ширше побутового класу, та й зборка надійніше. Але і вартість трохи вище.
  • Професійні. Вони також бувають різними, але загальним для них є висока якість, можливість здійснювати ту чи іншу задачу (комплекс завдань) протягом тривалого часу без зупинок.

Також другим за значимістю моментом при підборі дрилі є кількість швидкостей. З однією швидкістю електроінструменти даного типу забезпечують:

  • рішення дрібнопобутових завдань, в тому числі і по ремонту;
  • заміс розчинів без великих крихт;
  • свердління в поверхнях житлових будинків;
  • складання простих корпусних меблів.

На двохшвидкісні звертають увагу зазвичай професіонали. Особливо часто в запитах висвічується, як вибрати акумуляторну дриль такої специфіки. Переваги двошвидкісних моделей:

  • посилений корпус (через наявність додаткових зрушень і, відповідно, вимоги по надійності);
  • потужний двигун;
  • не перегрівається редуктор;
  • нерідко в комплектації також є електроуправління, що значно розширює сферу застосування (заміс різних розчинів, свердління товстого металу або цегли та ін.).

Редуктор може бути металевим або пластиковим. Раніше вважалося, що тільки метал здатний адекватно працювати при підвищених навантаженнях. Але, інновації в розробці частин інструментів із пластику рухають прогрес. І зараз не завжди це принципово важливо, з якого матеріалу зроблений редуктор з огляду на використання новітніх технологій для створення спеціального пластика, так само як і метал, здатного відводити тепло.

yak-vibrati-dril-dlya-domu

Тип патрона професійних і з великим числом функцій дрилей зазвичай швидкозажимний. Він дозволяє часто і швидко міняти витратні матеріали. А кулачковий – більш універсальний, доступний у всіх класах і призначений для інструменту, що буде використовуватися з рідкісною заміною свердел та інших витратних матеріалів.

За видом дрилі можна виділити такі варіації:

  • ненаголошені і ударні;
  • дриль-шуруповерт (в т. ч. на акумуляторі);
  • кутовий дриль (для монтажу специфічних елементів і в важкодоступних місцях передбачена спеціальна конструкція корпусу);
  • дриль-міксер (ненаголошений і важкий інструмент, розроблений спеціально для змішування розчинів).

Останні два різновиди зазвичай купуються на буд. майданчики або професійними робітниками.

Окремо необхідно сказати за комплектацію. У деякі акумуляторні моделі входить не тільки зарядка, але і не одна, а 2 батареї. В інших комплектах можна виявити певні витратні матеріали типу свердел різного діаметра. Але, важливим є і передбачений тип зберігання інструменту. Недорогі побутові дрилі можуть продаватися в звичайній коробці. Для їх зберігання набувають окремо ящики. Ці ж ящики під конкретний електроінструмент можуть виступати і типом упаковки для продукції, що реалізовується. Але багатьом професійним будівельникам підходять спеціальні сумки, які при бажанні можна переносити (завдяки ергономічній ручці цілком зручно) або ж помістити в загальний ящик для інструментів.

Як вибрати дриль шуруповерт для дому?

Дриль з функцією шуруповерта – одна з найбільш затребуваних. Її перевагами є:

  • легкість агрегату і простота в роботі;
  • цінова доступність;
  • можливість скручування меблів, виконання дрібнопобутових завдань;
  • реверсний функціонал, що дозволяє регулювати крутний момент;
  • деякі моделі для зручності мають підсвічування на діодах.

Дриль-шуруповерт може бути досить мобільним, особливо якщо передбачено живлення не від мережі. Принцип, як вибрати акумуляторну дриль шуруповерт залежить від деяких факторів:

  • необхідність виконання робіт без доступу до електромережі;
  • комплектація двома взаємозамінними акумуляторами дозволить виконувати роботу без примусового перерви.

Наявність односерійного (відповідного) акумулятора від попереднього інструмента теж може позбавити потреби в заряджанні під час виконання робіт. Але є моделі, у яких зарядний пристрій взагалі йде окремо, що зручно при витрачанні експлуатаційних потужностей розхідники.

kak-vybrat-drel-shurupovert-dlya-doma

Як вибрати ударну дриль для дому?

Дрилі виконують свердління металу, дерева та пластику, але не впораються з більш твердими матеріалами типу цегли, каменю і бетону. Ударні ж мають два режими свердління, один з яких передбачає наявність простої системи, що створює ефект удару.

Отвір таким дрилем можна виконати в:

  • червоній цеглі;
  • газо-, пінно-, керамзитобетону.

Принцип зав'язаний на 2 шестернях, що мають зубці, які стрибають один по одному. Високі обороти двигуна детермінують частоту удару. Але храповий механізм схильний до зносу. І при використанні тривалий час без перерви або на великих обсягах робіт може також зашкодити і інші частини інструменту.

Деякі ударні дрилі мають додатковий функціонал у вигляді режиму удару, що робить інструмент універсальним. І, по всій видимості, саме ця характеристика визначила популярність інструменту в побуті.

yak-vibrati-udarnu-dril-dlya-domu

Як вибрати дриль перфоратор?

Перфоратор не є дрилем в принципі. Тому не існує такого типу дрилі. Принциповою відмінністю є наявність у перфоратора більш надійного пневмомеханізма. Альтернативою може стати ударна дриль. Але у неї свої особливості і, принаймні, для професійних будівельників, вони не завжди можуть замінити перфоратор як такої.

Як вибрати дриль за потужністю?

Існує кілька видів потужностей дрилі. Але, ґрунтуватися тільки на цьому факторі фахівці не рекомендують. Оскільки досить потужна дриль може бути не придатна для замісу певних сумішей, роботи з твердими матеріалами зі свердління або загвинчування шурупів. Потрібно підходити комплексно, не пропускаючи жодного параметра.

Для побутової дрилі оптимальним вважається 750-900 Вт. Професійні роботи вимагають більшої потужності через обсяги і тривалість виконання завдань, а також підвищених вимог до робочих матеріалів.

Наш магазин пропонує всі групи і типи дрилі для вирішення будь-яких побутових або більш професійних, специфічних завдань. Якщо не впевнені, яку саме модель вибрати, можна проконсультуватися з менеджером і підібрати оптимальну вимогам і функціональності.

Під торговою маркою Topex реалізується інструмент підвищеної якості. А ось варіативність видів і характеристик, а також оптимальна для кожної групи цінова політика дає можливість, не економлячи на якості, заощадити кошти на інструменті. Він прослужить довго і дозволить позбавити себе від маси неприємностей, що трапляються з низькопробними агрегатами. Гарантія якості і відмінний сервіс спільно з прийнятною вартістю – переваги нашого магазину.

]]>
Wed, 09 Dec 2020 08:17:46 +0000
<![CDATA[Вибираємо болгарку: важливі рекомендації]]> https://virok.com.ua/ua/news/vybyraiemo-bolharku-vazhlyvi-rekomendatsii/ Болгарка є вельми корисним інструментом, винайденим в Німеччині в середині минулого століття. Але найменування своє вона отримала на просторах Радянського союзу через десятиліття завдяки болгарському заводу, що взяв їх виробляти і реалізовувати в цьому регіоні. Тому етимологічно «болгарка» – це всього лише народна назва для кутової шліфувальної машини.

Як правильно вибрати хорошу болгарку?

Основними критеріями для підбору є ряд важливих характеристик виробу:

  • Призначення. Розрізняють побутові та професійні прилади. Як вибрати болгарку для дому або виконання робочих завдань також залежить від конкретних дій, на які вона розрахована.
  • Диск. Його діаметр детермінує глибину шліфування. Критерій варіюється від 115 до 230 мм.
  • Потужність. Вона знаходиться в проміжку між половиною і двома з половиною кВт. Прямий взаємозв'язок потужності з типом виконуваних завдань і їх тривалістю. А тому невід'ємною частиною є і діаметр диска.
  • Швидкість обертання. Виділяються як конкретні показники за даним пунктом, так і універсальні вироби з регулюванням обертів завдяки змінним колам варіативного діаметра і типу.

yak-pravilno-vibrati-xoroshu-bolgarku

Це парадигмальні критерії, які слід вибрати спочатку. Але комплектація інструменту передбачає розширені характеристики. Додатковий функціонал притаманний безлічі моделей. До нього належать:

  • безривковий плавний пуск (захист від стрибків електрики);
  • антивібраційні механічні або технологічні захисти;
  • автобалансування (запобігає достроковому зношенню диска через вібраційні процеси і биття), що припускає наявність підшипників з відсутніми кульками;
  • система проти заклинювання, що при появі ознак заклинювання диска автоматично відключає двигун;
  • захист від повторного мимовільного включення при відключенні-включенні електрики.

Вірно обрана кутова шліфмашинка (болгарка) впорається з завданням по відрізку, зачистці, знятті старої фарби з металу, різання каменю, плитки та цегли, вирішенні інших будівельних питань.

krugi

Як вибрати болгарку за потужністю і діаметром?

Вони справедливо вважаються основними поняттями в підборі. Але пов'язані вони, звичайно ж, з робочими завданнями для інструменту.

Цілий спектр робіт виконується найменшим за діаметром диском (115 мм):

  • кузовні рихтування;
  • різ в максимальну глибину від 20 до 30 мм (старий диск робить його ще менше);
  • виготовлення дрібних деталей.

Як вибрати маленьку болгарку, але з більш універсальними можливостями? Практично аналогічні за потужністю (від 720 до 1450 Вт) є диски діаметром в 125 мм. Саме такий інструмент найчастіше вибирають при необхідності різання по металу з огляду на збільшену швидкість обертання. Та й інші види домашніх робіт цей діаметр дозволяє виконати з легкістю. І при виникненні питання, як вибрати болгарку для дачі або непрофесійного використання, фахівці рекомендують саме болгарку 125 мм.

Більш складні і важкі завдання зажадають наявності збільшеного діаметру диска – 180 мм. Це, наприклад, такі роботи:

  • відпрацювання металоконструкцій великого обсягу;
  • різка та обробка цегли і бетону.

Потужність 180 мм болгарки знаходиться в діапазоні від 2 до 2.6 тис. Вт. Нею вже не попрацюєш однією рукою, як з 125 міліметрівкою. Габарити і вага позначаються і іноді заважають. Тому, рідко, але все ж доречніше застосовувати щось середнє – 150 мм диск. Його потужність в 1050-1450 Вт робить роботу простіше.

Цікавлячись, як вибрати болгарку для різання бетону, на великомасштабних будівельних об'єктах, а також для розрізання труб великих обсягів, варто звернути увагу на 230 мм диски, потужність яких співвідносна з 180 мм інструментами, але глибина різання більше. Хоча існують і більш потужні, а значить і важкі по вазі, болгарки, застосовувати які рекомендується виключно професіоналам для тривалих і вимагають значних зусиль завдань.

Якщо виникає питання, як вибрати акумуляторну болгарку, то головними аспектами також стануть потужність і діаметр диска, що зумовлює сферою застосування інструменту.

yak-vibrati-bolgarku-za-potuzhnіstyu

Комплектація

Провідні виробники, такі як польський бренд Topex, постійно вдосконалюють свою продукцію, відстежуючи побажання користувачів. Це стосується і розширення модельного ряду найбільш затребуваних видів болгарок, і захисту здоров'я споживача, поліпшення міцності і зносостійкості.

Якщо болгарка купується для нескладних завдань і використовується рідко, то такий показник як вібрація можна нівелювати. Але турбота про власне здоров'я, особливо при щоденній роботі з болгаркою, повинна все-таки виходити на перший план.

До кожного інструменту відповідальні виробники докладають документацію. До неї відносяться і технічні характеристики, де вказуються значення за вібраційними показниками. Виходячи з цих даних, обчислюється кількість часу, безпечного для роботи зі включеним інструментом.

А ось варіативність рішень дозволяє вибрати релевантний спосіб збереження здоров'я без істотного подорожчання. Наприклад, антивібраційні рукоятки, що не тільки знижують рівень вібрації, але і пом'якшують силу удару.

Також перед тим, як вибрати болгарку, слід звернути увагу на спеціальні захисні системи, що дозволяють:

  • запобігти ривкам при перевантаженні;
  • оберігають сам двигун від перегріву і стрибків напруги;
  • захищають від вібрації користувача.

Зазвичай для цього використовується буферна пружина. Вона ж не тільки зменшує ризики для оператора, але і продовжує функціонування агрегату.

komplektacіya

Рекомендовані функції

Фахівці використовують зазвичай болгарки середньої і високої потужності і досить часто звертаються до даного інструменту в процесі вирішення своїх завдань. Але і побутовим болгаркам притаманні певні додаткові функції, що спрощують взаємодію оператора з апаратом. До їх числа можна віднести наступні:

⦁ Швидкозажимні гайки. Вони дозволяють без ключів змінювати диски на болгарці. Надійна і проста система фіксує покладений диск завдяки кільцю в середині.

 

  • Пристрій для плавного пуску. Його головними цілями є: захист від замикання, перевантажень, зменшення ударного тиску на шестерні редуктора при запуску. На додаток апарат може комплектуватися і протиударними, противоривковими муфтами.
  • Регулювання оборотів. Шліфування (дерево, пластик) наждачним папером, дисковими і чашковими насадками-щітками, пелюсткові-циліндровими і алмазними колами вимагають функції регулювання. Адже шліфування і кола великого діаметру не терплять поспіху. А при роботі з тонким і міцним матеріалом (різка, наприклад), обороти потрібно збільшити для ефективності. Професіонали знають про специфіку роботи з певним матеріалом тим чи іншим видом диска, що і детермінує потребу регулювання.
  • Автостабілізатор частоти обертів. Електроніка дозволяє розпізнати тип матеріалу за твердістю і самостійно підлаштовується під наявні параметри. Ця функція болгарки потрібна як новачкам, так і професіоналам, особливо при роботі з неоднорідним матеріалом (наприклад, бетонна конструкція з металевими палями).
  • Антирестарт. Незамінний при проблемах з подачею електрики, перебоями, а також заклинювання диска. При виявленні таких факторів, автоматично відключається двигун.
  • Примусове гальмо. Необхідний професійним будівельникам для прискорення виконання робіт і безпеки. Може бути механічним або електронним.
  • Система антипил. Болгарка вимагає втягування повітря у вентиляційний отвір для зниження температури двигуна під час роботи. Але в той же час потрібно захистити редуктор і якір від пилу, що з'являється при різанні, шліфуванні або зачистці. Існують конструкції, які захищають не тільки від пилу дані деталі, але і виключають потрапляння вологи в інструмент

Те, як вибрати болгарку, безпосередньо залежить від цілей її придбання, обсягів робіт і частоти використання.

 

]]>
Mon, 09 Nov 2020 08:21:53 +0000
<![CDATA[Поради фахівців, як вибрати якісні змішувачі для води?]]> https://virok.com.ua/ua/news/porady-fakhivtsiv-yak-vybraty-yakisni-zmishuvachi-dlia-vody/ Змішувачі для води – складні сантехнічні прилади, які використовуються, щоб регулювати подачу рідини, її температурний режим. Не маючи крана, жодна кухонна або ванна кімната, не буде якісно і зручно забезпечена водопостачанням в будинку або квартирі. У цій статті ми пропонуємо розібратися, як вибрати змішувач для умивальника, щоб він задовольняв всі запити і потреби покупця, прослужив максимально довго і якісно.

Змішувачі за принципом дії

yak-vibrati-zmіshuvchі-dlya-vanni

Перед тим, як вибрати змішувач для ванної, слід розібратися з тим, як влаштовані прилади. За принципом дії вироби бувають:

  • Одноважільними. Це змішувачі, що працюють за допомогою картриджа. Він є головним елементом пристрою. Дана деталь піддається зносу через жорсткість води. Саме тому її потрібно регулярно контролювати і своєчасно міняти. Як профілактичний захід може виступати установка фільтрів, що очищають воду від іржі, частинок металу, піску. Така конструкція задіює тільки 1 важіль, при його підйомі вода включається, а під час опускання – відключається. Температурне налаштування проводиться перемиканням важеля вправо і вліво. Щоб плавно перемикати, краще віддавати перевагу важелям з легким ходом і зручним розташуванням.

 

  •  Двохвентильними. Цей варіант був дуже популярним серед споживачів. Являє собою 2 вентиля, звідки надходитиме холодна і гаряча вода. Позначаються вони синім і червоним кольором. Останнім часом такі варіанти кранів вважаються ретро-моделями, тому і використовуються у відповідних інтер'єрах.

  • Термостат. Цей варіант максимально зручний, оскільки немає необхідності в ручному налаштуванні температури, виконуючи перемикання холодної і гарячої води. Термостати здатні підтримувати оптимальні рівні рідини при необхідній температурі. Зовнішній вигляд таких пристроїв стильний, в дусі мінімалізму. Чистка виробів проводиться максимально легко і зручно. Це ідеальний вибір для сімей з маленькими дітками, оскільки не вдасться відлякати дитину струменем окропу.

  • Сенсорними. Такі вироби дуже прості в експлуатації, оскільки там відсутні важелі, вентилі. Наявність спеціального датчика дозволяє автоматично подавати і регулювати воду після піднесення руки до кранів. Цей варіант гігієнічний, а також істотно заощаджує водні витрати.

yak-pravilno-vibrati-zmіshuvach

При виборі кранів слід керуватися не тільки функціональністю, але і естетичним виглядом. Адже важливо, щоб вироби гармонійно вписалися в загальну концепцію приміщення.

Варіації за методом установки

Ще один момент, який буде розглянутий, як правильно вибрати змішувач за методом монтажу. Це важливий аспект особливо для тих, у кого маленькі ванні кімнати і обмежений простір в кухні

 Настінні

Цей варіант дуже простий і монтується легко. Вважається найкращим вибором для прихильників класики. Настінні моделі встановлюються на водопровідні труби, що виведені зі стін. Тип змішування може бути будь-яким, тому кожен покупець зможе підібрати для себе підходящий варіант.

yak-vibrati-zmіshuvachі-dlya-umivalnika

Врізні

Врізний тип змішувачів передбачає, що сантехніка буде служити основою для установки виробів. Моделі монтуються на борт ванн, тому немає необхідності проробляти додаткові отвори в стіні. Дуже красиво виглядає поєднання душової лійки і змішувача в даному виконанні.
Шланги для сантехніки в такому разі не будуть приносити клопоту, битися об стіну, оскільки вони будуть приховані всередині. Врізним моделям важливо передбачити отвори, що формуються на борту. У деяких виробників такий момент враховується ще на етапі виробництва.

Підлогові

Ці моделі мають витончений дизайн, вони розробляються для ванн, що стоять окремо. Підлогові змішувачі зазвичай передбачені в просторих ванних кімнатах, де чаші встановлюються не під стінами, а по центру кімнат.
При виборі підлогових змішувачів моделей важливо вибрати максимально просте управління. Однією рукою повинно бути легко, включати і настроювати температурний режим води.

zmіshuvachі

Ті, що вбудовуються в стіну

Вбудовані змішувачі відрізняються невеликими габаритами, дизайнерськими рішеннями, що не передбачають труби або будь-які інші кріплення. З зовнішньої частини стіни будуть залишатися тільки вентилі і кран. Інші комунікаційні елементи ховаються в стіні. Для монтажу таких змішувачів потрібно звертатися до професійного майстру.

Як вибрати змішувач для ванни з душем по типу матеріалу?

Вибираючи кран, необхідно звертати увагу на матеріал, з якого виготовлений виріб. Виробники, що користуються попитом на ринку, випускають латунні або бронзові моделі. Дані варіанти досить важкі, але довговічні. Бюджетні варіанти випускаються з силумінового сплаву, візуально він виглядає як хромована пластмаса. Термін служби таких виробів до 2 років. Потім знову буде потрібно купувати нові вироби.
При виборі бронзових змішувачів слід врахувати, що після кількох років експлуатації поверхня буде зеленуватою. Такий кран вимагає ретельного догляду, регулярного видалення нальоту вапна. Універсальним і міцним варіантом вважаються все ж латунні вироби. Вони максимально стійкі до корозії, забруднень, максимально зручні в експлуатації, а завдяки хромованому покриттю додається холодний блиск на поверхні.

Покриття кранів

Щоб зробити крани міцними, додати їм візуальної краси, зверху вони покриваються спеціальними складами:

  • Хромом. Надає блиск металу в холодних відтінках. Це підійде для будь-якого кухонного оформлення. Хром нівелює появу мікробів, утворення іржі, а водний наліт легко очищається миючим засобом.
  • Нікелем. Блискучий варіант металу, що має більш глибокий колір. У нікелі містяться компоненти, що викликають алергічні реакції. Купівля таких виробів повинна бути обережною.
  • Емаллю. Забарвлення і колір може бути різноманітним. Оформлення покриття актуально під «мармур» або «золото». Емаль досить крихкий варіант, від механічного впливу розколюється.

pokrittya-kranіv


Вентилі і рукоятки часто декоруються каменем (малахітом або оніксом), склом і деталями з пластику. Враховуйте і той момент, що покриття матеріалу побічно впливає на остаточну вартість кранів.

Як вибрати змішувач для біде?

Останнім часом біде почало користуватися популярністю, все частіше зустрічатися в будинках і квартирах. Підібрати хороший змішувач – важливе завдання, тому пропонуємо розібратися в нюансах.
Щоб придбати хороший кран, потрібно розуміти, як буде надходити вода в чашу. Першим способом є зовнішнє заповнення. Передбачається, що в традиційний варіант раковини надходить вода ззовні. Дана модель дозволяє підібрати будь-який вбудовується змішувач.
Другий спосіб – наповнення зсередини. Вода подається через сторони чаші, що розташовуються з внутрішньої сторони. Такі біде передбачають установку спеціальних кранів.
Відмінні риси кранів для біде:

  • регулювання температури і натиску проводиться дуже плавно;
  • є можливість міняти напрям струменя у величезних межах;
  • є аератор, що забезпечує плавне розпилення рідини.

При виборі змішувача для біде слід врахувати кілька параметрів:

  • спосіб проведення гігієнічної процедури – розташовуючись до пристрою обляччям або спиною;
  • чи буде така ванночка застосовуватися для діток, адже тоді буде потрібна установка крана з лійкою;
  • який матеріал використовувався для виробництва;
  • метод управління та регулювання;
  • термостат і допоміжні сервіси.

Фахівці рекомендують віддавати перевагу настінним змішувачів для біде. Вони легко будуть розташовуватися так, що людина, що входить в кімнату, ні лійку, ні шланги візуально помічати не буде. Також вони універсальні у використанні.

yak-vibrati-zmіshuvach-dlya-vodi

Як вибрати змішувач для кухні?

Крани для ванної та кухні трохи відрізняються, тому при виборі таких виробів слід враховувати цей аспект. Розглянемо особливості в таблиці.

слід враховувати цей аспект. Розглянемо особливості в таблиці.

Характеристики

Кухонні крани

Вироби для ванної

Злив

Злив максимально високий, це дозволяє зручно набирати воду в різну тару. Дана конфігурація носика дозволяє воді не розбризкується, рівномірно розтікаючись по всій поверхні раковини.

Струмінь ллється контактно, точково. Лійка трохи опущена вниз.

Конструкція

Щоб можна було відводити струмінь в бік, кран повинен бути поворотним.

Моделі випускаються і литими.

Душ

У певних моделей є оснащення лійкою, що висувається.

За замовчуванням лійка присутня у всіх моделей.

Метод установки

Встановлюється на раковину

Процес монтажу можливий на стіну або на край ванни.

В іншому перед тим, як вибрати змішувач для раковини, слід ознайомитися з параметрами, представленими вище в статті.

yak-vibrati-zmіshuvach-dlya-kuxnі

Де купити хороші крани?

Підібрати хороший змішувач для ванни або кухні можна в каталозі магазина Virok. Крім того, на сайті представлені аксесуари до сантехніки, які дозволять створити цілісну картину у ванній кімнаті або на кухні.
Усі вироби гарної якості від перевірених брендів. Тому купуючи крани, можна бути впевненими в тому, що вони прослужать максимально довго.
Великий асортиментний ряд, доступні ціни та консультації фахівців зроблять покупку в магазині максимально зручною і вигідною. Доставка обраних товарів можлива по території всієї України оптимальною кур'єрською службою.

]]>
Mon, 12 Oct 2020 07:43:46 +0000
<![CDATA[Поради при виборі паяльника]]> https://virok.com.ua/ua/news/porady-pry-vybori-paialnyka/

Критерії, щоб вибрати паяльник для побутових робіт

Паяльник – важлива річ в побутовому господарстві, яка актуальна для дрібного ремонту металевих виробів, запаювання проводів до різної техніки. Щоб такий інструмент дійсно приніс користь, слід розуміти, як вибрати паяльник для будинку. Давайте розберемося в цьому питанні.

Сфера використання паяльника


Цей прилад застосовується для різних цілей:

  • пайки проводів і ремонтних робіт електричних подовжувачів;
  • запаювання і заміни деталей в побутових приладах;
  • лагодження світлодіодних ламп і люстр;
  • лагодження трубних з'єднань із металу;
  • лагодження баків із металу;
  • видалення зайвих елементів в деталях із пластику.

Для виконання всіх дій досить використовувати мінімальний паяльник із потужністю в 60 ОТ. Але, щоб розуміти, як вибрати паяльник для електроніки або інших завдань, слід, і розібратися із рівнями потужності.

yak-vibrati-payalnik-dlya-mіkrosxem
Завдання і рівень потужності


Виходячи із завдань, що мають бути перед вами, слід і вибирати такий інструмент:

  • 10-20 Ватт – підійде для запаювання мікросхем;
  • 30-40 Ватт – використовується для запаювання радіодеталей;
  • 60 Ватт – універсальний вид паяльника;
  • 80-100 Ватт – паяльник для обробки об'ємних деталей і досить товстих дротів.

Займаючись питанням, як вибрати паяльник для мікросхем, зробіть акцент на формі жала. Головний інструмент для роботи в даному випадку буде наконечник. Ще один важливий фактор – розмір. Мініатюрні пристрої краще підійдуть для проведення делікатної роботи. Стандартні варіанти будуть грубими для ювелірних маніпуляцій.
Для кожного типу робіт підбирається і відповідний рівень потужності.


Які бувають паяльники?


За методом нагріву паяльники можна поділити на ті, що спірального і керамічного виду. Спіральні вважаються менш вибагливими в роботі, вони нагріваються набагато повільніше.
Керамічні варіанти нагріваються набагато швидше, їх температура нагріву стабільна, але користуватися такими пристроями слід вкрай обережно.
Також зустрічаються імпульсні варіанти. Вони нагріваються із великою швидкістю, стануть відмінним варіантом для роботи із мікросхемами і друкованими платами. Вартість таких інструментів зазвичай трохи вище.
Жало приладів
Те, наскільки комфортно буде користуватися паяльником, залежить від жала:

  • Мідне. Жало із міді відмінно проводить тепло, припой до нього прилипає досить добре. Нагріваючись, це жало починає окислюватися і обвуглюватися. Як результат – потрібна систематична зачистка.
  • Із металу. Стрижень із металу має нікелеве покриття. Його головна відмінність – ніяких неприємних утворень окалин, зручність при виконанні ювелірних робіт з мініатюрними деталями. Але такий варіант жала не рекомендується зачищати, адже це загрожує зняттям спеціального покриття і втратою характеристик, що потрібні для прилипання припою.

За формою сучасні моделі паяльників мають жало конусообразного типу. Такий формат гарантує легку роботу із сусідніми проводами, просту обробку ніжок радіодеталей.
Зустрічаються варіанти, коли разом із паяльниками йдуть жала із кінчиком плоского типу. Завдяки такій формі передача тепла до об'ємних деталей поліпшується. Це гарантує швидке нагрівання і отпайку / запаювання деталі.


Терморегуляція


Гарною рекомендацією в тому, як вибрати паяльник для пайки проводів, стане покупка інструменту із терморегулятором. У продажу зустрічаються варіанти із зручним цифровим регулюванням температури до 50 градусів.
Вартість таких пристроїв невисока, а використовувати їх дуже комфортно. Також варто звертати увагу на комплектацію. Зазвичай, якісні пристрої забезпечені кейсом, спеціальною підставкою для жала, а також губкою, щоб очищати жало.

yak-vibrati-payalnik-dlya-pajki-provodіv
Флюс і його роль

Щоб проводити паяльні роботи, без хімічних речовин не обійтися, які призначаються для видалення оксидних плівок із ніжок або поверхні проводу. Це гарантує рівномірне розтікання по ним.

Універсальним і недорогим варіантом твердого флюсу вважається каніфоль. Без неї не обійтися жодному радіоаматору. Каніфоль використовується, щоб захищати поверхню від оксидів, а також нівелює процес роз'їдання поверхні.

Зручніше працювати із флюсом рідкого типу – ЛТИ 120. Його відносять до нейтральних варіантів, у ньому не міститься кислот, він не призводить до роз'їдання металу. Цей флюс ґрунтується на каніфолі, що розчиняється в спирті.

Ще в продажу зустрічаються припої як тонкі проводки, закріплені на котушку. Їх назва – ПОС-61. У центрі розташовується флюс, він, розплавляючись, відразу ж наноситься на потрібну деталь.

Щоб пайка була надійною, використовуються активні флюси – спеціальні паяльні кислоти. Зазвичай це соляна, яка нейтралізується содовим або спиртовим розчином.

Щоб нівелювати процес корозії металу після пайки, використовується фосфорна кислота. Її нейтралізувати не потрібно, а корозію вона не провокує.

Правильно підібраний електричний паяльник гарантує зручність виконання всіх робіт, а також якісний результат.

]]>
Wed, 09 Sep 2020 13:09:25 +0000
<![CDATA[Яку вибрати шліфмашину]]> https://virok.com.ua/ua/news/yaku-vybraty-shlifmashynu/ Електроінструменти зі шліфувально-полірувальною функцією називаються шліфувальними машинами. За їх допомогою проводять остаточну обробку різних поверхонь (дерево, метал, камінь, бетон, цегла, пластмаса та ін.).

Оздоблювальні роботи покликані зробити поверхню естетично привабливою, зручною для експлуатації. При цьому часто потрібно як грубе обдирання фарби або іржі, так і делікатне полірування.

Залежно від поставлених завдань і залежить, яку шліфмашину вибрати.

Функціонал і клас інструменту

Яку вибрати шліфмашинку

Перед покупкою бажано визначитися із тим, для яких цілей робиться придбання, де і протягом якого часу буде експлуатуватися шліфмашина, з яким матеріалом взаємодіяти.

Досвідчені консультанти вже на етапі роз'яснення цілей придбання зможуть пояснити, як вибрати шліфувальну машинку правильно. Із основних сфер призначення:

  • іржаві або покриті старою фарбою металеві поверхні, що необхідно оновити;
  • проведення реставраційних робіт з меблями;
  • надання зашпакльованим стінам гладкості та рівних обрисів;
  • обробка пластикових деталей;
  • полірування пофарбованих або залакованих поверхонь.

По класу практично всі електроінструменти поділяються на побутові, напівпрофесійні і професійні. Перші активно використовуються не кожен день і досить малуа кількість часу. Останні з потужним електродвигуном і збільшеними можливостями витримують величезні навантаження і використовуються регулярно.

Як вибрати шліфувальну машину за типом?

Користуються такими типами даного інструменту:

  • стрічковий;
  • вібро;
  • дельта-;
  • ексцентриковий;
  • прямий.

Вони відрізняються варіативністю спрямованості рухів, конструктивними особливостями основи-поверхні, функціоналом. Остаточно визначитися можна, лише вивчивши їх основні характеристики.

Особливості шліфмашин

Щоб не заплутатися в різноманітності модельного ряду, необхідно розібратися основними характеристиками виконуваних завдань, формі машин і їх можливостями.

Тип

Призначення

Конструкція

Додаткові опції

Вібраційні шліфувальні машини

Для робіт по дереву, металу, гіпсокартону і пластику без делікатній обробки

Простий за формою агрегат з надійним механізмом. На опору-пліточку закріплюються листи для шліфування липучками-зажимами. Підошва приводиться в рух вмонтованим на руховий вал ексцентриком.

За зернистістю і шириною-довжиною шліфпаперу підбирають необхідну модель.

 

Кутові шліфувальні машини (дельта-)

За назвою зрозуміло, що використовується на важкодоступних кутових поверхнях. Доводочні роботи з використанням дрібнозернистих шліфлистів. Ідеальні для реставраційних майстерень меблів, обробки рам вікон, нівелювання іржі з металу, матування лаком.

Схожі на вібраційні з такими відмінностями: утюжкова форма робочої поверхні.

Використовуються і як полірувальні шліфувальні машини

 

Ексцентрикові шліфувальні машини (у формі орбіти)

Делікатні види обробки: затирка деревини, етап доведення до лакофарбових робіт на меблях, вирівнювання ґрунтування на транспорті.

М'яка гумова частина-ексцентрик призводить в роботу підошву спільно з радіальним обертанням

Не підходить для зняття лаку, шліфування приміщення, усунення чорноти з деревини.

 

Стрічкові шліфувальні машини

машини первинне не чистове зняття з деревини лакофарбових залишків, а з металу – чорних плям, шорсткостей і іржі. Для великих ділянок робіт, але не для обробки кутів, складно-фігурних елементів і делікатно-фінішного шліфування. Існують моделі для формування скосів, обробки труб.

Відмінною рисою є розміщення роликів безпосередньо у основи, а вже на них одягається шліфстрічка з розміром зерна від 36 до 200 і інтенсивністю оборотів до 600 в хвилину.

Крім змінної шліфстрічки знадобиться перехідник для підключення до пилососа.

 

Прямі шліфувальні машини

Відносяться до професійних. Використовуються для шліфування і фрезерування дерев'яних елементів; розрівнювання литих площин; гравіювання; усунення шорсткості з пластика / гуми; чищення бічних частин металевих конструкцій. З їх допомогою обробляють малодоступні ділянки.

Сверлоподібна зовнішня форма інструменту. На кінчик корпусу надягають шпиндель, робота якого стимулюється електродвигуном або редуктором прямого виду.

На цей загострений кінчик також надягають оснастку (насадки для певного виду матеріалу)

Додатково до інструменту завжди купують шліфпапір необхідної конфігурації.

Рекомендації фахівців

Будівельники намагаються купити шліфувальні машини для проведення затирочних робіт на стінах / стелях. Вони мають форму «жирафа». Ці ексцентриково-роторні та орбітальноподібні конструкції із круглою формою підошви і спеціальною системою пиловловлювання і двигуном на телескопічною рукояті або над ним має виключно одне призначення – в проведенні будівельно-ремонтних робіт.

Для комфортної роботи застосовують інструменти із можливістю підведення пилозбірників. Вони можуть бути вмонтовані в саму конструкцію моделі.

Полірувальні шліфмашини стануть надійними помічниками в побуті і на виробництві. Однак слід врахувати, що промислові варіації, витримуючи посилений щоденний характер роботи, вимагають професіоналізму. Побутові прилади не завжди забезпечують виконання повного спектра завдань, але досить зручні у використанні навіть не фахівцем.

На нашому сайті наявність величезного асортименту, що дозволяє підібрати релевантний варіант для проведення будь-якого виду робіт з урахуванням їх інтенсивності та складності.

]]>
Thu, 13 Aug 2020 09:27:51 +0000
<![CDATA[Колектив Компанії "Вірок" похід на Говерлу 24-26.08.2019р.]]> https://virok.com.ua/ua/news/G1/

]]>
Tue, 10 Sep 2019 11:17:03 +0000
<![CDATA[День Незалежності на Говерлі]]> https://virok.com.ua/ua/news/independence_day_of_ukraine/ День Незалежності – свято надзвичайно важливе для усіх українців.

Наша компанія відзначила 28 річницю незалежності в перлині української природи – в Карпатах.

Підкорити Говерлу – рішення не з простих. Але з великим бажанням, мотивацією і хорошою командою це можливо.

Обрали стрімкий синій маршрут.

І ось результат:

Virok

Virok

Ходіть в гори!

З Днем Незалежності Україно!!!

]]>
Wed, 28 Aug 2019 13:09:23 +0000
<![CDATA[Презентація AEG Powertools]]> https://virok.com.ua/ua/news/presentation_aeg1/ AEG Powertools

10 та 11 липня 2019 р. компанією Virok ТзОВ «1001 Дрібниця», спільно з представниками TTI Group (TM AEG Powertools) було проведено навчальний семінар для працівників Національної мережі гіпермаркетів «ЕПІЦЕНТР». В програмі навчання, що проходив на базі готелю «Конференц – Холл Ірпінь», прийняли участь близько 40 працівників, серед яких керівники та продавці відділу «Інструменти» з більш ніж 20 міст України.

Під час семінару працівники ознайомились з німецьким брендом професійного електроінструменту AEG Powertools, протестували цікаві та надійні новинки в роботі, та отримали максимум інформації про переваги цього бренду.

Після конференції були проведені цікаві конкурси, де переможці отримали дуже цінні подарунки від AEG Powertools та від компанії Virok ТзОВ «1001 Дрібниця».

ФОТОЗВІТ

]]>
Thu, 25 Jul 2019 14:16:00 +0000
<![CDATA[LISDEREVMASH 2017]]> https://virok.com.ua/ua/news/lisderevmash/ LISDEREVMASH 2017

З 26 по 29 вересня у Києві в Міжнародному виставковому центрі відбулася 16-а Міжнародна виставка LISDEREVMASH. В експозиції 2017 року були представлені більше 150 компаній з 16 країн світу, які представляють понад 280 брендів.

Компанія «VIROK» – новачок на виставці LISDEREVMASH 2017. Наша компанія представила бренд JET.

Під маркою JET можна знайти компактні переносний рейсмусовий і токарний верстати, які можна використовувати як професійно, так і для аматорської роботи. А ось для професійної роботи в умовах стаціонарних виробничих приміщень, можна використовувати потужні професійні фрезерні та токарні верстати.

ФОТОЗВІТ

]]>
Tue, 10 Oct 2017 08:56:00 +0000
<![CDATA[ХХ Ювілейна виставка ДЕРЕВООБРОБКА]]> https://virok.com.ua/ua/news/derevoobrobka/

З 30 травня по 2 червня у Львові відбулася ХХ Ювілейна міжнародна виставка Деревообробка. Понад 150 компаній з 10 країн світу брали участь у виставці. Цього року виставка набула ще більших обертів, як за своїми масштабами та і за суттю планованого дійства.

Учасниками виставки були представлені різноманітні деревообробні верстати, дерево-ріжучий інструмент, лако-фарбова продукція, меблева фурнітура вітчизняних та зарубіжних компаній.

Компанія VIROK ТзОВ «1001 Дрібниця» представляла верстати торгових марок JET та ROBLAND, які відомі у всьому світі.

Верстати JET

JWL-1015 Токарний верстат по деревуJET JWL-1015

JWP-12 Переносний рейсмусовий верстатJET JWP-12

JWS-34KX Фрезерний верстатJET JWS-34KX

3520B Powermatic Токарний верстат по дереву JET 3520B Powermatic

ФОТОЗВІТ

]]>
Tue, 06 Jun 2017 08:56:08 +0000
<![CDATA[Міжнародне визнання досягнень компанії VIROK]]> https://virok.com.ua/ua/news/award/

З гордістю повідомляємо, що

 

Українська компанія “VIROK” ТзОВ «1001 Дрібниця»

 

отримала нагороду «Premium Agent Award 2016» в знак визнання видатних досягнень в області маркетингу та реалізації ручного та електроінструменту і вимірювальної техніки компанії YATO в Україні.

 

Компанія VIROK ТзОВ «1001 Дрібниця» отримала цю високу оцінку завдяки активним рекламним заходам, представивши продукцію компанії YATO на українському ринку.

]]>
Fri, 14 Apr 2017 08:07:56 +0000
<![CDATA[Диски NINJA №1 в Україні!]]> https://virok.com.ua/ua/news/disk_ninja/ Диски NINJA

]]>
Mon, 03 Apr 2017 09:00:08 +0000
<![CDATA[Міжнародна спеціалізована виставка INTERTOOL KIEV]]> https://virok.com.ua/ua/news/intertool_kiev/ interpool_kiev

1-3 березня у Києві відбулася Міжнародна спеціалізована виставка професійного інструменту та садової техніки. Серед учасників виставки в 2017 році були представлені багато компаній з України, Європи та Азії. Компанія VIROK разом із своїми німецькими партнерами, компаніями Stabila, NWS, Keil, Wilpu, Witte представляли різноманітну продукцію відомих на весь світ брендів.

stabila

STABILA є німецькою компанією, яка є лідером у багатьох країнах. Компанія визнана в усьому світі як фахівець з виробництва вимірювальних приладів, таких як: лазерні нівеліри, дальноміри, рівні, рулетки та ін. Все, що виготовляється на заводах німецької компанії, відповідає найвищим вимогам та повністю відповідає міжнародним стандартам.

nws

NWS є провідним світовим брендом в сфері виробництва ручного інструменту. Під брендом NWS випускається продукція, що характеризується довговічністю та функціональністю, а також особливу увагу розробниками приділяється безпеці, ергономічності та дизайну виробу, завдяки чому інструменти отримують високу оцінку на різних міжнародних виставках. Інструменти торгової марки NWS проводиться виключно в Німеччині.

witte

WITTE – це провідний виробник, що випускає інструмент зі спеціальної високолегованої сталі для робіт з гвинтовими з’єднаннями: викрутки, викрутки для робіт з радіоелектронікою, кутові ключі, біти. Продукція компанії знайшла широке застосування в області індустрії та промисловості. Асортимент продукції, що виготовляється відповідає найжорсткішим вимогам. Всі виробничі потужності компанії розміщені виключно в Німеччині.

wilpu

Компанія WILPU є найбільшим і провідним підприємством в Німеччині з виробництва пилок для лобзиків, шабельних полотен та біметалевих коронок. Відмінна якість продукції фірми Wilpu широко відома у всьому світі! Досвід накопичений протягом 140 років плюс якісна вихідна сировина в поєднанні з інноваціями і прецизійним сучасним обладнанням – дозволяють виробляти абсолютно якісний інструмент, який відповідає новим вимогам. Гарантія та відповідальність за високий стандарт якості є пріоритетом фірми WILPU і це підтверджено сертифікатом якості DIN EN ISO 9001.

keil

Німецька компанія KEIL відома, як виробник якісного бурого інструменту. За більш ніж 40-річну історію, в компанії накопичено унікальний досвід в області виробництва бурового і свердлильного інструменту, що дозволяє компетентно вирішувати будь-які поставлені завдання. У даний час в арсеналі компанії знаходиться весь спектр інструменту, який відповідає вимогам ринку: бури, зубила, ударні свердла, свердла по металу, свердла по дереву, ножівки та багато іншого.

Міжнародна виставка Intertool

Міжнародна виставка Intertool

Міжнародна виставка Intertool

]]>
Tue, 07 Mar 2017 15:24:41 +0000
<![CDATA[Плиткоріз. Обирайте правильно]]> https://virok.com.ua/ua/news/yak-vybraty-plytkoriz/

Як вибрати плиткоріз?

Якщо ви зіткнулися з питанням вибору та укладання оздоблювальної плитки, то, швидше за все, вам доведеться розібратися з різноманіттям видів плиткорізів, оскільки виключити процес підгонки плитки під потрібний розмір та форму виходить дуже рідко. Новачкам плиторізочної справи знадобиться підказка з видами плиткорезів, адже цей інструмент в більшості своїй не універсальний та розроблений під різні розміри, товщину і матеріал плитки.

Типи плиткорізів

Ручний плиткоріз

Розрахований на різ по прямій лінії (різець проходить по лицьовій стороні плити), за допомогою механічного впливу плитка просто розламується по лінії розрізу. Деякі моделі оснащені додатковими пристосуваннями для свердління отворів або створення хвилястого ефекту.

Компактний, маловагомий ти низькопотужний інструмент. Ідеально підходить для тонких плит (до 15мм товщиною). Не потребує електричного живлення, тому використовувати його ви можете в "польових" умовах. Впорається зі звичайним кахлем (керамікою), керамогранітом та іншими матеріалами. Перед покупкою ручного плиткорізу обов'язково потрібно уточнити у продавця його можливості, адже не кожна модель впорається з жорсткою фактурою плити.

ручний плиткоріз

  • Для "ювелірної" різання тонких плиток найкраще підійде механічний тип.
  • Для роботи з плитами середньої товщини обирайте роликовий плиткоріз.
  • Підшипниковий плиткоріз підійде для плит товщиною 10-15мм.

Приклад: Плиткоріз ручний YATO зі змінним повзунком і 1-й направляючою, L=90см

Як вибрати плиткоріз ручний?

Визначення потрібного виду плиткоріза - це перший крок в сторону вибору потрібного вам інструменту. Другим кроком є ​​визначення якісного інструменту, який прослужить вам сотні годин роботи без поломок та псування самої плити. Тому при покупці звертайте увагу на:

  • Каркас. Для того щоб уникнути виникнення вібрацій, здатних зіпсувати плитку, обирайте плиткоріз з товстою, жорсткою металевою основою (станиною) та міцною ручкою, які забезпечать високу міцність загальній рамі інструменту.
  • Довжина. Довгий плиткоріз - універсальний плиткоріз. Не забувайте про це правило, якщо не бажаєте мати справу з проблемою різання плит різного розміру. Навіть, якщо зараз ви працюєте з малою площею, не варто сподіватися на допомогу болгарки при різанні великих плит, тому довжину обирайте з запасом.
  • Плавність ходу забезпечать додаткові підшипники. Якщо ви обираєте модель без них, найкращим способом перевірити плавність є попереднє тестування. Для підтримки потрібної плавності плиткоріз без підшипників потрібно регулярно змащувати маслом.
  • Жорсткі направляючі відповідають за рівність різу. Якщо направляючі тонкі та хиткі, то очікувати якісної лінії розрізу від плиткоріза не варто, тому обирайте товсті та стійкі полози.
  • Сила розлому. Чим вище роздільне зусилля плиткоріза, тим простіше буде розламати плиту.
  • Спосіб різання. За системою розрізу існує поділ способу "на себе" та "від себе". Практика показала, що під час різання "на себе" різ утворюється швидше та точніше.
  • Заміна різу. Перед покупкою плиткоріза уточніть наявність запасних частин до нього. Якщо ви виберете рідкісну модель, знайти ріжучий елемент до неї може бути складно.

Електричний плиткоріз

електричний плиткоріз

Підходить для професійного та побутового використання. За допомогою електричного плиткоріза ви позбудетеся від сильного пило утворення та зможете працювати з товстими плитами жорсткої фактури. Механізм такого плиткоріза оснащений охолоджувачем ріжучого диска, що захищає від перегрівання інструмент. Важливим другим плюсом є можливість прикріплення водяного бака для вологого різання.

Менш компактний, але більш потужний у порівнянні з ручним механічним аналогом. Збільшені вага та габарити повністю компенсуються вищою потужністю та більш ефективною працездатністю. Ріжучим елементом в такому плиткорізі виступає алмазний диск, здатний впорається з каменем, бетоном, гранітом та іншими жорсткими матеріалами.

  • Плиткоріз з нижнім розташуванням двигуна відрізняється зручністю та компактністю. Алмазний диск тут занурений в резервуар з водою, який захищає механізм від перегріву.
  • Плиткоріз з верхнім розташуванням двигуна забезпечує максимальну точність та чіткість розмірів плити, що дозволяє використовувати його на професійному рівні. Алмазний диск охолоджується за допомогою водяного насоса.

Мобільність таких пристроїв залежить від типу живлення: акумуляторної або мережевої електрики.

Приклад: плиткоріз TT180 BM

Як вибрати плиткоріз електричний?

Питання актуальне, якщо ви запланували масштабні плиторізні роботи, на яких не варто економити. Для того щоб не помилитися у виборі електричного плиткоріза уважно оцініть його наступні показники:

  • Потужність двигуна. Інструменти потужністю від 800Вт зі швидкістю обертання від 11 тисяч об/хв найкраще впораються з великими навантаженнями, не втрачаючи якості різу.
  • Розташування мотора. Якщо головним критерієм вибору є компактність - то зупиніть увагу на нижньому його розташуванні, якщо більш важлива точність різу - вам потрібен плиткоріз з верхнім мотором.
  • Кутова різка забезпечить більш зручне використання інструменту. Чим легше налаштовується кут, тим менше помилок буде в кінцевому результаті.
  • Глибина / довжина різу. Намагайтеся дотримуватися показників "на виріст" - чим більшу глибину ви оберете, тим менша ймовірність покупки ще одного плиткоріза для більш товстої плити. Вибирайте інструмент не коротше 0,5 м.
  • Діаметр ріжучого диска вибирайте відповідно до потужності двигуна. Які диски підходять під обрану вами модель, уточніть у продавця або в інструкції.

Плиткорізний станок

Важка артилерія для професійних плиточників. Легко впорається з усіма типами плит - від облицювальної до тротуарної. В експлуатації простий, як і інші типи плиткорізів, тому підходить для "домашнього" використання. Основна відмінність та водночас перевага цього інструменту - це наявність робочого столу, який спрощує робочий процес і дозволяє змінювати кут різання. Якщо говорити про недоліки такого плиткоріза, то варто відмітити низьку мобільність пристрою через велику вагу (від 10-ти кілограм). Фактично плиткорізний станок - це більш потужний та точний електричний плиткоріз, оснащений водяним резервуаром, тому критерії вибору для обох видів однакові.

Приклад: плиткоріз NORTON CLIPPER TT250 G

Тепер ви знаєте про плиткорізи все, залишилося ще одне питання без відповіді: де купити плиткоріз в Україні? Наша відповідь - інтернет магазин Virok! У нас ви знайдете широкий асортимент плиткорізів від NORTON CLIPPER та інших відомих брендів.

]]>
Wed, 25 Jan 2017 10:41:51 +0000
<![CDATA[Види ріжучого інструменту]]> https://virok.com.ua/ua/news/vydy-rizhuchoho-instrumentu/ Види ріжучого інструменту

Серед величезного вибору інструментів, не фахівцеві складно визначити призначення та способи використання ріжучих аксесуарів. Ми радимо вам ознайомитися зі спрощеної термінологією та класифікацією ріжучих виробів для промисловості та особистого використання.

Класифікація ріжучих інструментів

Існує безліч критеріїв класифікації ріжучих інструментів, тому ми вирішили зупинитися на найбільш важливих пунктах - природі та вигляді поверхні оброблюваного матеріалу.

Залежно від природи матеріалу існує розподіл на:

  • Інструменти для деревообробки
  • Інструменти для металообробки
  • Інструменти для інших матеріалів (пластик, скло, камінь і т.п.)

Фактично, при обробці різних матеріалів використовують однакові види ріжучого інструменту. Для дерева, пластику або кераміки використовують інструменти з більш м'яких металів: легована та вуглецева сталь, тверді сплави, абразивні матеріали. А для обробки металевих виробів та каменю використовують жорсткі метали або алмазні інструменти.

За типом обробки матеріалу відбувається поділ на:

  • Інструменти для обробки площин та обертових об'єктів
  • Інструменти для обробки отворів
  • Інструменти для нарізки різьби
  • Інструменти для обробки зубів коліс, шліцьових валів і зірочок.

Саме тип оброблюваної поверхні визначає вид потрібного інструменту.

Види ріжучого інструменту

  • Різець (фасонний або загального призначення). Призначений для токарних, стругальних верстатів. Найчастіше різці мають призмову або дискову форму.
  • Свердло (1-2 леза). Застосовується для утворення отворів в цілісному матеріалі або для розширення існуючого отвору.
  • Зенкер (2-8 лез). Тип свердла, призначений для розширення отворів круглої або конічної форми. Очищає, калібрує та згладжує поверхню отвору.
  • Розгортка (4-14 лез). Тип свердла, що застосовується для шліфування та остаточної обробки отворів.
  • Напилок (надфіль, рашпіль). Шліфувальний інструмент. Завдяки насічці або алмазному покриттю робочої поверхні знімає верхній шар виробу, шліфуючи або змінюючи його форму.
  • Пила (ножівка). Зубчаста пластина, призначена для різання металу, дерева та інших матеріалів.
  • Протяжка (прошивка). Зубчатий інструмент (міні-пила), призначений для обробки зовнішніх та внутрішніх поверхонь виробу.
  • Фреза (загального і спеціального призначення). Круглий оборотний різець. Використовується для створення поглиблень, грубої шліфовки або відрізання частин виробу.
  • Метчик. Гвинт з поздовжніми загостреними канавками, які виконують роль ріжучого елемента. Призначений для нарізання різьблення всередині отвору.
  • Плашка. Інструмент круглої форми з гострими внутрішніми різцями. Призначена для нарізування різьблення на зовнішній поверхні виробу (виготовлення гвинтів) ручним і механічним способом.
  • Абразивні, алмазні, ельборові інструменти. Виробляються з синтетичних матеріалів, найчастіше у вигляді кіл, брусків та порошків різної зернистості. Призначені для шліфування ти чистової обробки виробів.

Після ознайомлення з цією термінологією ви вже не заблукаєте в магазині інструментів і зможете вибрати те, що вам потрібно.

]]>
Fri, 16 Dec 2016 15:35:32 +0000
<![CDATA[JET Україна]]> https://virok.com.ua/ua/news/Praesent-molestie-dui2/

На території України цю марку представляє ТзОВ «1001 Дрібниця», заснована в 2002-му році, яка наділена усіма правами з продажу, просуванню і технічного обслуговування.

ТзОВ «1001 Дрібниця», будучи постачальником на український ринок, забезпечує технічне обслуговування проданого обладнання, поставку запасних частин для гарантійного та післягарантійного ремонту, а також витратних матеріалів і додаткового оснащення. Крім того, висококласні фахівці компанії проводять технічне консультування з питань підбору та налагодження верстатів, навчання персоналу.

 

]]>
Mon, 08 Aug 2016 15:21:50 +0000