×
Реєстрація

Профіль

Информація для входу

або Ввійти

First name is required!
Last name is required!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
This email is already registered!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Terms and Conditions are required!
Email or Password is wrong!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Про нас

      Компанія «ВІРОК» була заснована в листопаді 2002 року у місті Львові. Основним напрямком діяльності компанії була торгівля будівельними матеріалами меблевою фурнітурою. Кількість працівників компанії становила 5 осіб, площа складських приміщень становила 200 кв.м. Йшов час, умови ринку диктували необхідність розширення сфери діяльності. Виходячи з цього в 2004 році основним напрямком діяльності компанії «ВІРОК» стала оптова торгівля продукції ТМ «Торех», яка була одним з лідерів на ринку будівельного, ручного, електро- та автомобільного інструменту, а також витратних матеріалів.

      Постійна наполеглива робота дала свої плоди, виникла необхідність розширення. У зв'язку з чим в 2005 році «ВІРОК» викуповує ТзОВ «1001 Дрібниця» з правом на оренду будівельного магазину загальною площею 600м2. А в 2007 році був придбаний контрольний пакет акцій ВАТ «ЛЬВОВЗООВЕТПОСТАЧПРОМ» із земельною ділянкою понад 1 гектар і складськими приміщеннями.

Центральний склад і офіс у м. Львів

Центральний офіс у м. Львів

 


 

Центральний склад і офіс у м. Львів

   З 2009 року ТОВ «1001 Дрібниця» розпочинає співпрацю з мережами супермаркетів «Praktiker», з 2010 року з «Leroy Merlin» і «Ашан», а з 2011 року з «Епіцентр», «Нова Лінія», «Олді» і «ОБІ».

   З 2011 року компанія «VIROK» починає співпрацю з заводами – виробниками Європи та Азії.

   З 2013 року підписаний договір про співпрацю з всесвітньо відомою торговою маркою «STANLEY», що дало можливість розширити асортимент пропонованої продукції і задовольнити попит покупців.

   У 2015 році були розроблені та впроваджені на ринок України унікальні відрізні та шліфувальні диски під торговими марками Ninja та Samuray. Відповідаючи усім європейським стандартам та володіючи технологією захисту від вологи WATER PRO ці диски мають на 30% більшу ріжучу здатність, покращену зносостійкість та міцність, та не втрачають свої властивості при зберіганні у вологому середовищі.

   Компанія інтенсивно розвиває власну торгову марку інструментів та господарських товарів «VIROK», яка виготовляється на потужностях великих європейських та українських виробників.

      На сьогоднішній день компанія «VIROK» є офіційним дистриб’ютором компаній: «ТOYA», «Stanley Black+Decker», «JET Tools», «Saint Gobain», «AEG Powertools», «USH», «STABILA», «NWS», «INSTAR», «PROSPERPLAST» «BEMKO», «POLIX».

      У Компанії працюють близько 300 працівників, і нашим щоденним завданням є забезпечення клієнтів якісними товарами та найвищим рівнем обслуговування. Ми завжди орієнтуємося на постійне розширення асортименту, вчасну та зручну доставку і задоволення попиту своїх клієнтів. Діяльність компанії ґрунтується на трьох основних принципах: ціна, якість, сервіс. На складах завжди є широкий асортимент товару, а також можливість прямих поставок від виробника під замовлення.

Офіс компанії "Вірок" у м.Київ

Склад компанії "Вірок" у м.Київ  

 

 

 

 

 

 

Офіс та склад у м.Київ.

Нашими клієнтами є оптові та дрібнооптові покупці, магазини і супермаркети. Для швидкого і якісного обслуговування клієнтів в регіонах були відкриті наші філії, в м. Києві і в Харкові, а також створена і на даний момент активно розвивається мережа торгових представників.

Склад компанії "Вірок" у м. ХарківОфіс компанії "Вірок" у м. Харків

 

 

 

 

 

 

 

Склад та офіс у м.Харків.

Площа складських приміщень становить: основний склад у м. Львові - 2500 кв.м., склад у м. Київ - 2000 кв.м., у м. Харків - 2000 кв.м. Автомобільний парк компанії налічує більше 200 одиниць, що дозволяє оперативно обслуговувати клієнтів по всій території України.

Власні сервісно-ремонтні центри у Львові, Києві та Харкові забезпечують швидке гарантійне та післягарантійне обслуговування клієнтів.

Автомобільний парк компанії "Вірок"

Автомобільний парк

Перспективами свого розвитку, компанія «VIROK», бачить розвиток активних продажів з присутністю торгових представників у всіх областях України, розширення асортименту пропонованої продукції і послуг з метою задоволення максимально можливої кількості потреб клієнтів на найвищому рівні.

Наші сертифікати

Компанія «VIROK» ТзОВ «1001 Дрібниця» пропонує тільки якісний інструмент та обладнання від світових виробників. Ми є офіційним дилером компаній, які представляють бренди: Stanley, Black&Decker, TOYA, Bemko, Stabila, Saint Gobain, JET Tools та інші.

Офіційні дилери Stanley

Офіційні дилери Stabila

Офіційні дилери Black&Decker

Офіційні дилери Bemko

Офіційні дилери NWS

Офіційні дилери JPW Industries

Офіційні дилери JET Tools

Офіційні дилери TOYA